Oaza Piękna Karolina Hauzner

O nas

salon kosmetyczny Piaseczno

Magister Kosmetologii Karolina Hauzner

Jestem Kosmetologiem z 14 letnim stażem pracy. Ukończyłam Wyższą Szkołę Zawodową Kosmetyki i Pielęgnacji zdrowia w Warszawie, a następnie Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia, gdzie aktualnie jestem wykładowcą i prowadzę zajęcia z makijażu permanetnego.  Prowadzenie gabinetu oraz wykonywanie zabiegów jest moją pasją, dlatego nie odbieram tego
jak pracę, a raczej coś, co sprawia mi ogromną przyjemność. Uwielbiam wydobywać kobiece piękno, dlatego zakres moich usług jest
bardzo bogaty. Uważam, że nie sztuką jest zrobić coś sztucznego, większym wyzwaniem
jest zrobić to tak, abyś czuła się jeszcze piękniejsza, a niekoniecznie, aby inni widzieli, czy
i co zostało zrobione”.
Jestem uczestniczką wielu
szkoleń, stawiam na swój ciągły rozwój po to, aby moje kwalifikacje były na najwyższym
poziomie. To dzięki temu moje klientki czują się bezpiecznie w naszych rękach. Każda kobieta ma swój
temperament, dlatego zawsze podchodzę bardzo indywidualnie to każdej z klientek
i tak samo dobieram zabiegi czy makijaż permanentny – nie pracuje schematami, tylko
dopasowuje usługę do oczekiwań.
Od niedawna jej miłością stała się Mikropunktura ScarInk – jest to metoda, gdzie
jestem w stanie pomóc w bardzo różnym przypadkach, od blizn małych do rozległych
po poparzeniach. Jak również pigmentacja brodawki piersiowej, która sprawia,że kobiety mogą poczuć się piękniej. Poza wykonywaniem zabiegów w gabinecie, prowadzę również szereg różnych szkoleń kosmetologicznych oraz zakresu makijażu permanentnego. 

Zapraszam Cię również na zabiegi mezoterapii igłowej, biostymulatorów tkankowym, powiększania i modelowania ust oraz zabiegi z zakresu trychologii i leczenia skóry głowy. Myślę, że mój szeroki wachlarz oferty zabiegowej spełni Twoje oczekiwania i będzie mi niezmiernie miło spotkać się z Tobą na pogawędce i konsultacji w moim salonie kosmetycznym w Piasecznie.

Twój wymarzony salon kosmetyczny Piaseczn2

Wioleta Siek -Stylistka Paznokci

Manicure to sztuka, która sprawia, że niewielki detal zdobi dłonie kobiety jak piękna biżuteria.
Stylistka paznokci to coś więcej niż zawód, to pasja którą rozwijam od blisko 10 lat, budując swoje doświadczenie wykonując stylizacje u setek klientek każdego roku oraz szlifując swoje umiejętności na licznych kursach i szkoleniach. 

Z ogromną satysfakcją spoglądam na otrzymane nagrody i wyróżnienia  w plebiscytach które przyznawane są na podstawie głosów zadowolonych klientek.

Zapraszam Was do Oazy Piękna w Piasecznie do miejsca gdzie wspólnie stworzymy dzieło sztuki które wyróżni i podkreśli urodę.

Martyna Zaręba - Fryzjerstwo

Fryzjerstwo to moja pasja, już jako dziecko wiedziałam jaki zawód chce wybrać. Moja przygoda fryzjerska zaczęła się w Radomiu, to tam uczyłam się i zdobywałam pierwsze dyplomy czeladnika i technika fryzjerstwa. 

Pracuje w zawodzie 10lat. Zdobywałam doświadczenie w Warszawie pracując w renomowanych salonach. Mam ukończone liczne szkolenia. 

Potrafię indywidualnie podejść do każdego klienta, poznając jego osobowość, potrzeby i dopracowując przy tym każdy szczegół. Kocham metamorfozy zarówno damskie jak i męskie.

Przed umówieniem się na pierwszą wizytę, masz na pewno wiele pytań. Na większość z nich odpowiadam poniżej

Dlaczego mój salon kosmetyczny Piaseczno to wymarzone miejsce dla Ciebie?

W moim salonie kosmetycznym w Piasecznie kobiety czują się po prostu dobrze. To miejsce gdzie możesz się zrelaksować, odpocząć i zadbać o swoje potrzeby. Kameralny salon kosmetyczny urządzony w stylu glamour sprawi, że poczujesz się jak gwiazda i na chwilę zapomnisz o problemach dnia codziennego. Ta chwila relaksu pozwoli Ci pomyśleć i odetchnąć. Dzięki temu, że cały czas dbam o to, by w moim salonie w Piasecznie pojawiały się nowe zabiegi, cały czas możesz wracać do nas i próbować nowości. Nie martw się jeżeli nie wiesz, które zabiegi są dla Ciebie – od tego jestem ja Twój Kosmetolog. Przeprowadzę analizę skóry wraz analizą Twoich potrzeb i wspólnie dobierzemy odpowiednie zabiegi.

W jaki sposób mogę umówić wizytę w salonie, w Piasecznie?

Wizytę na dowolny zabieg w naszym salonie kosmetycznym możesz umówić osobiście w Piasecznie przy  ulicy Świętojańskiej 1. Jeżeli wolisz kontakt telefoniczny to możesz zadzwonić pod numer telefonu: 538 575 353. Wizytę w salonie możesz też umówić poprzez aplikację booksy oraz mailowo: oazapiekna.karolinahauzner@gmail.com.

W jaki sposób mogę skontaktować się z salonem i dopytać o interesujące mnie kwestie?

Pytania możesz zadawać telefonicznie lub mailowo. Możesz też skontaktować się z nami za pomocą Instagrama lub Facebooka.

Jakie są koszty poszczególnych zabiegów w salonie kosmetycznym w Piasecznie Oaza?

Cena każdego zabiegu podana jest w naszym cenniku. Istnieją również pakiety zabiegowe, które ustalamy i wyceniamy indywidualnie przy rozpisaniu terapii zabiegowych.

Jakie usługi oferujemy w salonie kosmetycznym?

W moim salonie kosmetycznym w Piasecznie możesz skorzystać z takich usług: