O nas

O mnie

Jestem Kosmetologiem z 10 letnim stażem pracy. Ukończyłam Wyższą Szkołę Zawodową Kosmetyki i Pielęgnacji zdrowia w Warszawie.
Skąd pomysł na taki zawód ? Moim zainteresowaniem zawsze były nowinki i ciekawoski urodowe, uwielbiałam testować rózne rzeczy i dociekać dlaczego co i jak działa, w zrozumieniu tego pozwoliły mi właśnie te studia, dzięki temu z przyjemnością dobiorę Ci odpowiednią pielęgnację oraz zaproponuje zabiegi dopasowane do Twojej cery!

Postanowiłam pójść krok dalej i moją kolejną pasją okazał się makijaż permanentny, dlatego w 2016 roku ukończyłam pierwszy kurs, na którym nie poprzestałam i do dzisiejszego dnia dalej poszerzam swoje umiejętności i wiedzę.

Jestem zwolenniczką naturalnego wyglądu, dlatego makijaż permanentny, który wykonuje delikatnie poprawia i podkreśla Naszą urodę. Uważam, że nie sztuką jest zrobić coś sztucznego, większym wyzwaniem jest zrobić to tak abyś czuła się jeszcze piękniejsza, a nie koniecznie żeby inni to też widzieli 🙂
Moją trzecią miłością okazała się kosmetologia estetyczna dlatego też ukończyłam kursy mezoterapii igłowej, wypełniania i powiększania ust oraz bruzd kwasem hialuronowym oraz zabiegi lipolizy iniekcyjnej.
Myślę, że mój szeroki wachlarz oferty zabiegowej spełni Twoje oczekiwania i będzie mi niezmiernie miło spotkać się z Tobą na pogawędce i konsultacji.

Pozdrawiam i do zobaczenia, Karolina.

Piaseczno salon kosmetyczny Karolina Hauzner