Oaza Piękna Karolina Hauzner

Mezoterapia Igłowa

salon kosmetyczny Piaseczno

Mezoterapia Igłowa Piaseczno

NCTF 135HA jest to produkt renomowango francuskiego laboratorium Filorga® do mezoterapii igłowej skóry twarzy, szyi i dekoltu. Formuła roztworu oparta jest na 5 grupach związków biologicznie czynnych: witaminach, aminokwasach, minerałach, koenzymach, kwasach nukleinowych. Produkt dodatkowo wzbogacony jest kwasem hialuronowym.

Składniki tego preparatu odżywiają skórę i przyspieszają jej naturalną regenerację, jak również dają natychmiastowy efekt nawilżenia i ujędrnienia skóry, dostarczając komórkom naturalnych składników odżywczych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania.

Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji jest stopniowa, ale rezultaty są widoczne już od pierwszego zabiegu – skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Efekty kumulują się i po kilku zabiegach, skóra nabiera blasku i staje się gładsza, jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna.

Gabinet kosmetyczny Piaseczno Karolina Hauzner

Mezoterapia igłowa Piaseczno czyli efektowna walka z poprawą nawilżenia, napięcia skóry oraz działanie przeciwstarzeniowe czy z uporczywym cellulitem

Mezoterapia igłowa Piaseczno czym jest?

Mezoterapia igłowa to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów estetycznych wykonywanych w wielu salonach kosmetycznych (również w naszym salonie kosmetycznym w Piasecznie). Mezoterapia igłowa to punktowe wstrzykiwanie składników aktywnych skórę, najczęściej skórę twarzy szyi oraz dekoltu. Warto zaznaczyć, że już sam proces nakłuwania skóry wpływa pozytywnie na jej odbudowę, stymulując produkcję kolagenu oraz elastyny. Dzięki podanym składnikom aktywnym w trakcie zabiegu mezoterapii igłowej, w głąb skóry, poprawia się nawilżenie, elastyczność oraz napięcie.  Mezoterapia igłowa to zabieg, który wydłuża młodość oraz minimalizuje wszelkie oznaki starzenie się skóry.

Mezoterapia igłowa Piaseczno - jakie substancje są wykorzystywane w zabiegu?

Składniki wykorzystywane w zabiegu mezoterapii igłowej twarzy są to między innymi substancje takie jak: aminokwasy, witaminy, sole mineralne, peptydy i kwas hialuronowy.

Mezoterapia igłowa Piaseczna – Kiedy będą widoczne pierwsze efekty?

Nie ma możliwości jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, co prawda efekty mezoterapii igłowej mogą być już widoczne po pierwszym zabiegu jednak trwały oraz najbardziej widoczny efekt uzyskuje się po serii zabiegów tego rodzaju, których systematyczność dopasowana jest do pacjentki  i jej oczekiwań. Warto zauważyć, że po pierwszym zabiegu mezoterapii igłowej pacjentka może już zauważyć wzrost elastyczności skóry, jej uelastycznienie oraz delikatne napięcie jak i głębokie nawilżenie oraz rozświetlenie . Po serii zabiegów mezoterapii igłowej widoczna będzie korekcja zmarszczek, większa gęstość skóry oraz jej gładkość.

Mezoterapia igłowa Piaseczno - wskazania do stosowania:

 • suchość skóry
 • ziemisty koloryt skóry
 • tzw. cellulit trudny,
 • rozstępy,
 • blizny  potrądzikowe i pourazowe oraz zmarszczki,
 • wypadanie włosów,
 • przebarwienia skóry,
 • skóra z tendencją do wiotczenia i o słabszej gęstości.

Mezoterapia igłowa Piaseczno - przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża  i karmienie piersią,
 • choroby nowotworowe,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • stany zapalne skóry,
 • choroby metaboliczne,
 • alergie na substancje aktywne.

Mezoterapia igłowa Piaseczno - przeciwwskazania do zabiegu:

Pomimo tego, że mezoterapia igłowa i jest całkowicie bezpiecznym zabiegiem,  w trakcie jej wykonywania bądź po mogą pojawić się niepożądane objawy, o których w naszym salonie kosmetycznym pacjentka jest informowana. Do takich objawów niepożądanych po wykonaniu mezoterapii igłowej możemy zaliczyć:

 • zaczerwienienie skóry,
 • mikro siniaczki .
 • jak również może wystąpić alergia na któryś ze składników zawartych w koktajlu,

Oczyszczanie twarzy Piaseczno

W naszym salonie kosmetycznym w Piasecznie, proponujemy naszym klientkom wiele różnych zabiegów w tym oczyszczenie twarzy. Każda kobieta marzy o gładkiej skórze bez rozszerzonych ujść mieszków włosowych tzw. porów, w praktyce jednak ciężko jest osiągnąć tak nieskazitelny efekt za pomocą samej pielęgnacji domowej.  Jak więc skutecznie oczyścić twarz? Najlepiej z pomocą profesjonalnego kosmetologa, dobierze odpowiednią terapię zabiegową dostosowaną do skóry.