Oaza Piękna Karolina Hauzner

Modelowanie i powiększanie ust Piaseczno

salon kosmetyczny Piaseczno

Powiększanie ust Piaseczno - popularny zabieg wśród kobiet

Pełne, kształtne i jędrne usta o pięknym kolorze są jednym z największych atrybutów kobiecości. Wykonywanie makijażu, którego celem jest optyczne powiększenie warg bywa często niewystarczające, ale jest również czasochłonne. Panie, które na co dzień zmagają się z problemem nadmiernie wąskich lub pozbawionych symetrii warg bardzo często decydują się na powiększanie ust, które ma na celu poprawienie ich samooceny oraz samopoczucia.  W salonach kosmetycznych jest obecnie wiele metod powiększania ust, z których można skorzystać, a które jednocześnie są skutecznym sposobem poprawienia wyglądu. Medycyna estetyczna oraz kosmetologia nieustannie się rozwijają,  dzięki czemu Panie mogą skorzystać z wielu opcji odpowiadających i ich indywidualnym potrzebom w zakresie powiększania ust.

Powiększanie ust Piaseczno – efekty

Powiększenie ust to zabieg, dzięki którym usta otrzymują wymarzony kształt, są lepiej nawilżone, mają idealną jędrność oraz równomierny koloryt. Pełny kształt, który usta uzyskają w wyniku przeprowadzenia zabiegu powiększania ust wpływa również na skórę wokół nich. Pacjentki bardzo często zauważają, że skóra wokół ust jest wygładzona, a zmarszczki mniejsze po zabiegu powiększania ust.

Powiększanie ust Piaseczno - Czy są skutki uboczne?

Po zabiegu powiększania ust może pojawić się chwilowe obrzęki. Nie jest to jednak efekt długotrwały,  a efekt samego poruszenia tkanek, który utrzymuje się do 4 dni po zabiegu powiększaniu ust. Mogą również pojawić się siniaczki lub krwiaki, które ustępują w troszkę dłuższym okresie od 5 do 7 dni i krótkotrwała bolesność dotykowa. Jest to stan przejściowy i normalny.

Powiększanie ust Piaseczno - zalecenie po zabiegu:

Po zabiegu powiększania ust w naszym salonie kosmetycznym, przez 2 tygodnie należy unikać rozgrzewania i masowania. Ostateczny efekt powiększania ust widoczny jest po ok. 2 tygodniach, kiedy kwas hialuronowy „ułoży się” w tkankach.  Do tego czasu może być niekiedy wyczuwalne niewielkie stwardnienia tkanek.

Osoby mające skłonność do występowania opryszczki powinny stosować profilaktycznie przez 3 dni przed zabiegiem leki p/wirusowe np. Hascovir / Heviran, leki te należy kontynuować przez 2 dni po zabiegu.

Po zabiegu powiększania ust należy unikać picia alkoholu i palenia papierosów, a także wzmożonego wysiłku fizycznego przez około 7 dni.

Powiększanie ust Piaseczno – dla kogo taki zabieg?

U młodych kobiet, korekta ust dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. W późniejszym wieku dokonujemy głównie zabiegu powiększania ust, który polega na korekcie konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej.

Powiększanie ust Piaseczno - jakie techniki stosowane są w salonie kosmetycznym w Piasecznie?

Przy powiększaniu i modelowaniu ust możemy stosować różne techniki, liniowa, wachlarzowa czy nowa metoda rzeźbionych ust na płasko – metoda Baby doll lips. Wszystko robimy tak aby efekt końcowy był jak najbardziej naturalny. Zawsze metoda dobierana jest do oczekiwań klientki oraz możliwości wykonania, dlatego ważny jest szczegółowy wywiad przed wykonaniem zabiegu. 

Powiększanie ust Piaseczno – przeciwwskazania:

 • choroby nowotworowe
 • niewyrównana cukrzyca
 • ciąża i karmienie piersią
 • opryszczka aktywna
 • tendencja do bliznowców
 • choroby tkanki łącznej (toczeń, twardzina, reumatoidalne zapalenie stawów )
 • uczulenie na kwas hialuronowy 
 • uczulenie na lidokainę
 • nierealne wymagania klienta
 • hemofilia
 • planowane niebawem zabiegi stomatologiczne