• Świętojańska 1 Piaseczno
 • oazapiekna.karolinahauzner@gmail.com
 • 538 575 353
Oaza Piękna piaseczno kosmetyczka
Menu

Zabiegi Anti Aging

W naszym Gabinecie Kosmetycznym wszystkie zabiegi dobierane są indywidualnie po uprzedniej konsultacji kosmetologicznej podczas, której omawiamy odpowiedni dobór terapii kosmetologicznej, omawiamy pielęgnację domową jak i suplementację. Zachęcamy do skorzystania z konsultacji połączonej z analizerem  skóry NATI V3, dzięki któremu sprawdzimy nawodnienie, przetłuszczanie, proces rogowacenia naskórka, poziom przebarwień oraz unaczynienie skóry. 

Innowacyjny peeling nazywany alternatywą toksyny botulinowej. Pierwsze i niepowtarzalne połączenie alfa-hydroksykwasów z peptydami biomimetycznymi, daje niesamowitą skuteczność w terapii zwalczania zmarszczek mimicznych. Kwas mlekowy [20%] oraz glikolowy [20%] oprócz działania stymulującego i wygładzającego spełniają rolę promotorów przejścia kluczowych substancji aktywnych. Przełomowa formuła peelingu aplikowana jest również na okolicę oczu – pod samą linię dolnych rzęs i na górną powiekę, dając efekt silnego wygładzenia linii i zmarszczek. Dodatkowo receptura zawiera komórki macierzyste z winogron, które są źródłem najsilniejszego wymiatacza wolnych rodników – resweratrolu. Przełomowym składnikiem peelingu jest neuropeptyd – Argirelina® (INCI: Acetyl Hexapeptide-8) w najwyższym efektywnym stężeniu [10%]. Argirelina® jest skróconą formą toksyny botulinowej i działa na tym samym poziomie co botoks, nie wykazując jednak toksyczności. Wykazuje silne działanie wygładzające zmarszczki mimiczne wywoływane pracą mięśni. Argirelina® hamuje wyrzut katecholamin, które są odpowiedzialne za skurcz mięśni, dając efekt widocznego i natychmiastowego wygładzenia bruzd i zmarszczek. Niezależne badania in vitro wykazały zmniejszenie głębokości zmarszczek średnio o 30%. W celu pojędrnienia skóry w formule zastosowano peptydy stymulujące fibroblasty – Matrixyl™ (INCI: Palmitoyl Pentapeptide-4), Regu AGE® oraz Rigin®. Ich synergiczne działanie przeciwzmarszczkowe porównywalne jest do działania czystego retinolu. Niezależne badania in vitro potwierdziły wzrost syntezy kolagenu typu I o 212%, kolagenu typu IV 327% i kwasu hialuronowego o 267%. Te spektakularne wyniki badań dają podstawę, aby zaliczyć Matrixyl™ do jednej z najbardziej efektywnych substancji przeciwzmarszczkowych dostępnych na rynku składników kosmetycznych. Nowa formuła zawiera kompleks amfoterycznych aminokwasów oraz technologię liposomów, aby działać w głębszych warstwach skóry.

Wskazania:

 • Zmarszczki mimiczne, również wokół oczu
 • Utrata jędrności i elastyczności skóry
 • Zmarszczki grawitacyjne
 • Zmarszczki utrwalone
 • Nierówna powierzchnia i szary koloryt

Rezultaty:

 • Skóra może zacząć się złuszczać od 2. dnia po zabiegu, jeżeli złuszczanie występuje – jest bardzo delikatne
 • Silnie wygładza zmarszczki mimiczne już w trakcie trwania zabiegu
 • Powoduje rozkurcz mięśni, przez co delikatnie unieruchamia mimikę i wygładza utrwalone zmarszczki mimiczne
 • Rozjaśnia skórę i przebarwienia

Częstotliwość:

 • Seria: 6 zabiegów co 7-10 dni, dwa razy w roku
 • Po zakończeniu serii przy skórze skłonnej do powstawania zmarszczek mimicznych sugerowane jest wykonywanie zabiegu raz w miesiącu

PRXT 33

Wprowadzenie tej metody było prawdziwą rewolucją w zabiegach rewitalizacji skóry, ponieważ pozwoliło zastosować kwas TCA w wysokim stężeniu w formule, która nie ma działania podrażniającego. Jest to rodzaj peelingu chemicznego, który nie powoduje silnego złuszczania i nie wymaga okresu rekonwalescencji, a jednocześnie prowadzi do głębokiej przebudowy i odmłodzenia skóry.

Moim zdaniem zabieg najlepiej sprawdza się przy połączniu z mezoterapią frakcyjną.

Połączenie innowacyjnego peelingu z mikronakłuwaniem zapewnia podwójną (mechaniczną i chemiczną) stymulację skóry, dzięki czemu uzyskujemy jeszcze lepszy efekt odmłodzenia i przebudowy tkanek. Metoda ta pozwala nam na skuteczną poprawę skóry w trudnych problemach estetycznych:

 • redukcja blizn np. po ospie wietrznej czy liszajcu (zabieg robimy już u dzieci od 5. roku życia),
 • głębokie oczyszczanie skóry (polecany dla nastolatków i młodych osób),
 • rozjaśnienie przebarwień i melasmy,
 • zmniejszenie rozstępów np. na brzuchu,
 • ujędrnienie skóry dekoltu i biustu,
 • lifting skóry, profilaktyka przeciw opadaniu tkanek.

Zabieg Retix C to jedna z najskuteczniejszych w kosmetologii estetycznej terapia anti-aging twarzy, szyi, dekoltu i ciała. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Bezpieczeństwo i skuteczność składników aktywnych zawartych w preparatach zostały potwierdzone badaniami klinicznymi i naukowymi.

Za efekt odpowiadają dwa główne składniki Retinol, czyli witamina A, która odpowiada za zagęszczenie i pojędrnienie skóry oraz Witamina C i antyoksydanty niezwykle ważne w zapobieganiu starzeniu skóry i procesach jej odnowy.

Zabieg działa na skórę poprzez złuszczenie starego, martwego naskórka oraz pobudzenie procesów regeneracyjnych. Skóra zostaje wygładzona, ujędrniona i rozświetlona.

nspirowana medycyną regeneracyjną terapia PRP – like z efektem plasma-lift to bezinwazyjna alternatywa dla zabiegów z osoczem bogatopłytkowym. Opiera się na działaniu peptydów W3 Peptide i GHK-Cu, które remodelują skórę i przywracają jej młodość. To terapia uderzeniowa do kompleksowego odmładzania skóry dojrzałej, z fotoagingiem, w ramach profilaktyki antiaging oraz po zabiegach inwazyjnych, wymagających przyspieszonej regeneracji.

 

Błyskawiczny w działaniu neuropeeling zawierający neurotransmitery GABA (kwas gamma-aminobutyrowy) oraz NANA (kwas N−acetylo−5−neuraminowy), które pełnią rolę przekaźnikową i regulacyjną. W połączeniu z 30% kwasem mlekowym zapewniają wygładzenie bruzd i poprawę napięcia skóry („freezing effect”). Po zastosowaniu kuracji widoczne jest natychmiastowe wypełnienie zmarszczek („plumping effect”) oraz nawilżenie cery („hydro effect”). Dodatek kwasu hialuronowego w dwóch postaciach, niskocząsteczkowej i wielkocząsteczkowej, dodatkowo wzmacnia efekt odmłodzenia.

Mezoterapia igłowa to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów estetycznych wykonywanych w wielu salonach kosmetycznych (również w naszym salonie kosmetycznym w Piasecznie). Mezoterapia igłowa to punktowe wstrzykiwanie składników aktywnych skórę, najczęściej skórę twarzy szyi oraz dekoltu. Warto zaznaczyć, że już sam proces nakłuwania skóry wpływa pozytywnie na jej odbudowę, stymulując produkcję kolagenu oraz elastyny. Dzięki podanym składnikom aktywnym w trakcie zabiegu mezoterapii igłowej, w głąb skóry, poprawia się nawilżenie, elastyczność oraz napięcie.  Mezoterapia igłowa to zabieg, który wydłuża młodość oraz minimalizuje wszelkie oznaki starzenie się skóry.

Składniki wykorzystywane w zabiegu mezoterapii igłowej twarzy są to między innymi substancje takie jak: aminokwasy, witaminy, sole mineralne, peptydy i kwas hialuronowy. Koktajle dobieramy indywidualnie do potrzeb skóry po wcześniejszym wywiadzie kosmetologicznym.

 

Stymulatory tkankowe służą do odbudowy struktury skóry, poprzez stymulację kolagenu i elastyny. Aby zrozumieć działanie stymulatorów tkankowych, musisz pomyśleć nad tym co najbardziej wpływa na określanie naszego wieku przez inne osoby. Czy są to zmarszczki? Nie! Pierwsze zmarszczki mimiczne pojawiają się nawet u dwudziestolatków,a mimo to nadal postrzegamy je jako osoby młode. To utrata gęstości skóry,powoduje,że patrząc na osobę 40,50, czy 60 letnią, jesteśmy w stanie określić jej wiek, mimo iż często nie ma zmarszczek! Utrata jędrności twarzy powoduje zaburzenie jej naturalnego kształtu, powstawanie tzw.chomiczków czy siatki drobnych, pionowych zmarszczek na policzkach. Stymulatory tkankowe nie są wypełniaczami,nie powiększają objętości tkanek twarzy. Ich celem jest przywrócenie utraconych przez lata parametrów skóry. 

Stymulatory dobieramy indywidualnie do efektu jaki chcemy uzyskać dlatego mamy ich kilka w ofercie: nucleofil, profhilo, sunekos,jalupro, lumi eyes, linerase,belviso,xela rederm

Stymulatory tkankowe

BABY BOTOX (INACZEJ MEZOBOTOKS, BOTOX-LIFT) TO NOWOCZESNE I BARDZO SPECYFICZNE PODEJŚCIE DO ZABIEGÓW Z WYKORZYSTANIEM TOKSYNY BOTULINOWEJ. ISTOTĄ ZABIEGU JEST PODAWANIE BARDZO MAŁYCH PORCJI TOKSYNY BOTULINOWEJ W FORMIE MEZOTERAPII TOKSYNA PODANA W TEN SPOSÓB NIE DZIAŁA NA MIĘŚNIE, W ZWIĄZKU Z CZYM NIE POWODUJE ICH CZASOWEGO PORAŻENIA, ALE DZIAŁA NA ZAKOŃCZENIA NERWOWE OBECNE W SKÓRZE. POZWALA TO UZYSKAĆ BARDZO NATURALNY EFEKT KOREKCJI PRZY W PEŁNI ZACHOWANEJ MIMICE. JEST TO RÓWNIEŻ DOSKONAŁA METODA PROFILAKTYKI STARZENIA SIĘ SKÓRY.

TO POŁĄCZENIE DWÓCH BARDZO POPULARNYCH SUBSTANCJI REGENERUJĄCYCH: KLASYCZNYCH PREPARATÓW DO MEZOTERAPII ZAWIERAJĄCYCH M.IN. KWAS HIALURONOWY, KTÓRY MA ZA ZADANIE INTENSYWNIE NAWILŻYĆ SKÓRĘ ORAZ BOTOKSU, KTÓRY USUWA ZMARSZCZKI POPRZEZ OGRANICZANIE RUCHOMOŚCI MIĘŚNIA. ZABIEG MOŻEMY POŁĄCZYĆ RÓWNIEŻ Z BIOSTYMULATORAMI TKANKOWYMI W CELU UZYSKANIA DŁUGOTRWAŁEGO EFEKTU NAPIĘCIA, STYMULACJI I ZAGĘSZCZENIA SKÓR.

EFEKTEM ZASTOSOWANIA MEZOBOTOXU JEST NIE TYLKO ROZLUŹNIENIE MNIEJSZYCH MIĘŚNI TWARZY, ALE RÓWNIEŻ ŁAGODNE ROZLUŹNIENIE GŁĘBSZYCH MIĘŚNI (JAKO REZULTAT DYFUZJI). MEZOBOTOKS POZWALA NA REWITALIZACJĘ SKÓRY, BEZ ZMIANY RYSÓW TWARZY. DOSKONALE SPRAWDZA SIĘ W WALCE Z PIERWSZYMI OBJAWAMI STARZENIA SIĘ SKÓRY TWARZY. RELAKSUJE NADMIERNĄ MIMIKĘ SKÓRY, NIE POWODUJĄC JEJ ZAMROŻENIA, A JEDYNIE JEJ ZŁAGODZENIE.

PRZECIWWSKAZANIA

 • CIĄŻA, KARMIENIE PIERSIĄ

 • MIESIĄCZKA

 • CHOROBY UKŁADU SERCOWO- NACZYNIOWEGO

 • UCZULENIE NA ALBUMINĘ LUDZKĄ

 • PRZEWLEKŁE CHOROBY AUTOIMMUNOLOGICZNE

 • PRZYJMOWANIE LEKÓW PRZECIWBÓLOWYCH, PRZECIWGORĄCZKOWYCH

 • PRZYJMOWANIE ANTYBIOTYKÓW AMINOGLIKOZYDOWYCH

 • CHOROBY PŁYTKI MIĘŚNIOWO-NERWOWEJ

 • ZAŻYWANIE LEKÓW REGULUJĄCYCH AKCJĘ SERCA, NP CHINIDYNA

 • CHOROBY UKŁADY NERWOWEGO, NP CHOROBA ALZHEIMERA, STWARDNIENIE ROZSIANE,CHOROBA PARKINSONA ITP.

PO ZABIEGU

Ciepło wytworzone w skórze pod wpływem fal radiowych powoduje skrócenie i zagęszczenie kolagenu oraz rozszerzenie naczyń krwionośnych, dzięki czemu poprawia się odżywienie i utlenienie skóry, a także jej metabolizm. W efekcie skóra jest bardziej elastyczna, a zmarszczki ulegają spłyceniu. Tego typu zabiegi wykorzystuje się głównie w regeneracji skóry, na przykład w celu redukcji blizn oraz w zabiegach Anti-Age. Wytworzone przez fale radiowe ciepło, indukuje też w tkance tłuszczowej proces selektywnej termolipolizy, co skutkuje redukcją tkanki tłuszczowej. 

Radiofrekwencja Mikroigłowa

HIFU to technologia, oparta na działaniu ultradźwięków, wykorzystywana do bezoperacyjnego liftingu twarzy. Fala przechodzi przez skórę do odpowiedniej, ustalonej głębokości, gdzie kumuluje się, wywołując podgrzanie. Takie działanie stymuluje regenerację tkanki i skracanie się włókien kolagenu. Pierwszy efekt jest widoczny już bezpośrednio po zabiegu (około 20%), dzięki natychmiastowemu skróceniu się włókien kolagenowych. Pełny efekt liftingu kształtu twarzy oraz napięcia policzków, pojawia się około 3 miesiące po pierwszym zabiegu.

Masaż Kobido jest powszechnie określany, jako niechirurgiczny lifting twarzy.  Regularnie wykonywany może doprowadzić do bardzo naturalnego efektu odmłodzenia. Dzięki masażom Kobido możliwe jest:

 1. zniwelowanie napięcia mięśniowego i jednocześnie zniwelowanie zmarszczek mimicznych;
 2. zmniejszenie oznak starzenia się skóry;
 3. odzyskanie młodszego wyglądu twarzy w efekcie głębokiego masażu mięśni;
 4. pobudzenie metabolizmu komórkowego, dzięki czemu regeneracja przebiega dużo szybciej.

Masaż Kobido jest propozycją dla osób, którym zależy na młodym wyglądzie i jednocześnie nie są przekonane do stosowania inwazyjnych zabiegów kosmetycznych. Wskazaniem do stosowania masaży Kobido jest:

 1. wiotka skóra, której potrzebne jest ujędrnienie, odżywienie i efekt liftingu;
 2. zlikwidowanie napięć mięśniowych w obrębie głowy, szyi oraz karku;
 3. eliminacja stresu – masaż jest doskonałą okazją do odpoczynku i relaksu.

Perfoskin to nowa generacja frakcyjnego odmładzania m.in twarzy, szyi i dekoltu. Łączy w sobie naturalną odnowę skóry, klasyczne mikronakłuwanie oraz bardzo skuteczną technologię Double Synergic Effect. Zabieg trwa tylko 15 minut i już po tym czasie można zauważyć oszałamiające efekty. A wszystko to dzięki powstaniu na bazie iniekcji około 6000 mikrokanałów, które rozpoczną proces neokolagenezy (zwiększając siłę i elastyczność skóry) oraz pomogą w dostarczeniu do skóry właściwej substancji czynnej kwasu hialuronowego i bursztynowego. Perfoskin nie wymaga specjalnego przygotowania ani rekonwalescencji.