• Świętojańska 1 Piaseczno
  • oazapiekna.karolinahauzner@gmail.com
  • 538 575 353
Oaza Piękna piaseczno kosmetyczka
Menu

Makijaż Permanentny Ust

salon kosmetyczny Piaseczno

Naturalny permanentny Piaseczno - zaufaj nam

Jeśli Twoje usta nie są asymetryczne, kontur ust nie jest wyraźny, ich kolor jest chłodny i zimny lub po prostu są małe możemy zastosować naturalny makijaż permanentny ust i sprawić by były bardziej wyraźne. W naszym salonie kosmetycznym w Piasecznie w sposób naturalny zaznaczymy ich kontur co optycznie spowoduje, że delikatnie będą większe a ich kolor będzie bardziej soczysty i podkreślony.

Naturalny permanentny Piaseczno - dla kogo taki rodzaj makijażu ust?

Naturalny makijaż permanentny to alternatywny sposób na podkreślenie urody dla zabieganych Pań. Z tej metody korzysta coraz więcej osób. Panie coraz chętniej wykonują naturalny makijaż permanentny, gdyż profesjonalnie wykonany trwały makijaż wygląda perfekcyjnie przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Co zdecydowanie skraca czas porannej toalety, ale jednocześnie jest dużą oszczędnością finansową względem zakupowanych kosmetyków. Warto też zwrócić uwagę, że wykonany naturalnie makijaż permanentny nie powoduje alergii oraz zapewnia dobre samopoczucie jeżeli został wykonany z powodu dysproporcji twarzy lub innych problemów zdrowotnych.

Naturalny Permenentny Piaseczno
Naturalny makijaż permanentny

Naturalny makijaż permanentny Piaseczno - ile trwa zabieg?

Makijaż permanentny ust trwa około 1,5-2 godzin.

Naturalny makijaż permanentny Piaseczno - jak przygotować się do zabiegu?

Odpowiednie przygotowanie do zabiegu permanentnego makijażu ust ma ogromne znaczenie dla jego trwałości i efektu końcowego. Dzięki dobremu przygotowaniu efekt będzie wyraźniejszy i trwalszy.

 

  1. Tydzień przed zabiegiem (makijaż permanentny ust) złuszczaj naskórek – codziennie wykonuj delikatny peeling ust.
  2. Codziennie wypijaj 2 litry wody – dobrze nawodniony organizm szybko się zregeneruje, a usta będą szybciej wygojone.
  3. Tydzień przed zabiegiem przyjmuj leki na opryszczkę. Pojawienie się opryszczki na osłabionej skórze ust będzie nie tylko bolesne, ale wpłynie na efekt zabiegu.
  4. Nie przyjmuj leków rozrzedzających krew np takich jak aspiryna 24 godziny przed zabiegiem.

Naturalny permanentny Piaseczno - makijaż permanentny ust i ich powiększenie

Makijaż permanentny ust oraz zabieg powiększenia ust nie wykluczają się. Zaleca się jednak żeby najpierw wykonać makijaż permanentny ust, a po wygojeniu tkanki dopiero powiększyć usta.

Naturalny permanentny Piaseczno - czy makijaż permanentny ust boli?

Wykonanie makijaż permanentnego ust sprawia dyskomfort, jednak odczuwanie bólu jest uzależnione od progu bólowego klientki. Niestety nigdy nie jestesmy w stanie przewidzieć jaki bardzo odczuwalny będzie to ból. Usta to powierzchnia, która jest mocno ukrwiona i bardzo wrażliwa, dlatego przed zabiegiem nakłada się środek znieczulający w kremie.