Oaza Piękna Karolina Hauzner

Wodorowe oczyszczanie twarzy

salon kosmetyczny Piaseczno

Wodorowe oczyszczanie twarzy Piaseczno

Oczyszczanie twarzy Piaseczno – Kto może skorzystać z zabiegu?

 

Z efektów zabiegu mogą korzystać osoby w każdym wieku, zarówno kobiety jak i mężczyźni. Oczyszczanie twarzy – to zabieg przeznaczony do praktycznie każdej skóry – trądzikowej, naczynkowej, ekstremalnie wrażliwej i atopowej. Jednocześnie oczyszczanie twarzy to zabieg szczególnie polecany osobom chcącym neutralizować skutki starzenia, a także mieszkającym w dużych miastach, gdzie powietrze jest bardzo zanieczyszczone i negatywnie wpływa na stan skóry.

Oczyszczanie twarzy Piaseczno – na czym polega zabieg ?

Podczas zabiegu oczyszczania twarzy  -skóra poddawana jest działaniu pęcherzyków wodoru zawartych w strumieniu wody o podwyższonym ciśnieniu. Wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, dlatego swobodnie przenika w głąb skóry, gdzie przekształca szkodliwe wolne rodniki tlenowe w cząsteczki wody. W zabiegu oczyszczaniu twarzy działanie przypomina niezwykle dokładny peeling. W trakcie zabiegu usuwane są pozostałości makijażu, zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.

Oczyszczanie twarzy to najmniej inwazyjny zabieg  oczyszczanie skóry, bezpieczne i bezbolesne. Wykonanie zabiegu oczyszczania twarzy nie jest poprzedzone żadnym przygotowaniem poza zmyciem ewentualnego makijażu.

Oczyszczanie twarzy Piaseczno (oczyszczanie wodorowe) – etap pierwszy 

Wodór oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. Redukuje i neutralizuje wolne rodniki, odpowiedzialne za starzenie się skóry.

Oczyszczanie twarzy Piaseczno (oczyszczanie wodorowe) – etap drugi – eksfoliacja

Peeling kawitacyjny delikatnie usuwa martwe komórki naskórka za pomocą ultradźwięków. Ten etap zabiegu oczyszczania twarzy odżywia skórę poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych i poprawę krążenia.

Oczyszczanie twarzy Piaseczno (oczyszczanie wodorowe) – etap trzeci czyli infuzja

Po dokładnym oczyszczeniu skóry wykonujemy infuzję. Podczas zabiegu oczyszczania twarzy wprowadzamy substancje aktywne w głąb skóry. Dzięki temu odżywiamy ją oraz zabezpieczamy przed ponownym, nadmiernym powstawaniem wolnych rodników.

Oczyszczanie twarzy Piaseczno (oczyszczanie wodorowe) – Etap czwarty – wtłaczanie substancji aktywnych za pomocą głowicy ultradźwiękowej

Ultradźwięki zwiększają przepuszczalność błon komórkowych, rozszerzają naczynia krwionośne oraz polepszają metabolizm komórkowy.

Oczyszczanie twarzy Piaseczno (oczyszczanie wodorowe) – Etap piąty – fala radiowa bipolarna

Fale radiowe bipolarne wywołują zjawisko diatermii w skórze. Poprzez przegrzanie włókien kolagenowych, co prowadzi do ich obkurczenia, uzyskujemy efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności oraz owalu twarzy.

Oczyszczanie twarzy Piaseczno (oczyszczanie wodorowe) – etap szósty – masaż głowicą „zimny młotek”

Zakończeniem zabiegu oczyszczania twarzy jest chłodzący masaż zimną głowicą. Pozwala on ukoić skórę, obkurczyć naczynia krwionośne oraz zniwelować ewentualne zaczerwienienia.

Oczyszczanie twarzy Piaseczno – efekty:

Głównym efektem zabiegu oczyszczania twarzy jest idealnie oczyszczona, gładka, odświeżona i nawilżona skóra. Jej napięcie ulega zdecydowanej poprawie. Dzięki oczyszczaniu twarzy, uaktywniają się procesy regeneracyjne. Efekty po oczyszczaniu twarzy są widoczne od razu po zabiegu. 

Oczyszczanie wodorowe twarzy Piaseczno – HIT rynku kosmetycznego

Rynek usług kosmetologicznych oferuje współcześnie wiele nowości oraz zabiegów, które pomagają zachować i przywrócić blask oraz młodzieńczy wygląd każdej skórze.  Niewątpliwym hitem, który coraz więcej salonów kosmetycznych ale również nasz salon kosmetyczny w Piasecznie oferuje swoim klientkom,  jest wodorowe oczyszczanie twarzy. Wodorowe oczyszczanie twarzy łączy w sobie to, co najważniejsze w pielęgnacji skóry, czyli głębokie oczyszczenie, odżywienie i dotlenienie skóry, rewitalizacje ale również działanie przeciwstarzeniowe.

Oczyszczanie twarzy Piaseczno – wskazania do wodorowego oczyszczania twarzy:

Zabieg wodorowego oczyszczania twarzy to zabieg o bardzo szerokim zastosowaniu, który zalecany jest kobietom jak i mężczyznom.  Może być stosowany przy cerze trądzikowej, naczynkowej ale również wrażliwej. Wodorowe oczyszczanie twarzy jest szczególnie zalecane w przypadku:

  •  przyspieszonego i przedwczesnego starzenia się skóry,
  •  cery szarej zmęczonej z wyraźnymi przebarwieniami,
  •  nadmiernego wydzielania sebum, w celu uregulowania procesu
  •  trądziku,
  •  występowanie zaskórników i rozszerzonych porów,
  •  skóry bardzo wrażliwej ze skłonnościami do stanów zapalnych.

Oczyszczenie twarzy o charakterze wodorowym można przeprowadzać na każdym typie cery, niezależnie od pory roku. Wodorowe oczyszczanie twarzy może stanowić kompleksowy rytuał oraz wstęp do efektywnych zabiegów przeciwzmarszczkowych.

Oczyszczanie wodorowe Piaseczno