Oaza Piękna Karolina Hauzner

BioRePeelCl3

salon kosmetyczny Piaseczno

BioRePeelCl3

BioRePeelCl3, to innowacyjny wyrób medyczny będący dwufazowym, opatentowanym peelingiem o działaniu biostymulującym, rewitalizującym i oczywiście peelingującym. Dzięki działaniu złuszczającemu i keratolitycznemu, przyspiesza regenerację komórek poprzez usuwanie zewnętrznych komórek warstwy rogowej z selektywnym działaniem na wiązanie połączeń korneocytów. BioRePeelCl3 składa się z dwóch faz.

Faza hydrofilowa (żółta) zawiera wiele składników takich jak:

 kwas trójchlorooctowy 35%
 kwas laktobionowy;
 kwas salicylowy;
 kwas winowy, kwas cytrynowy;
 witaminy: C i B2;
 glicyna, prolina, hydroksyprolina, arginina;
 kwas gamma-aminomasłowy.

Faza lipofilowa (niebieska) zawiera w swoim składzie skwalen i mirystynian izopropylu, które mają za zadanie ochraniać warstwę hydrofilową przed utlenianiem oraz stabilizują formulację preparatu.

Zabieg jest mało inwazyjny dla pacjenta, jest praktycznie bezbolesny, jedynie przy wrażliwych skórach odczuwane jest niewielkie pieczenie. Peeling ten nie wyłącza z codziennych aktywności, nie powoduje widocznego złuszczania skóry. Może być stosowany przez cały rok i bez ograniczeń wiekowych. Podczas kontaktu preparatu ze skórą dochodzi do denaturacji białek zewnętrznej warstwy skóry i aktywacji biochemicznej kaskady, która prowadzi do wytwarzania czynników wzrostu (PDGF, alfa i beta 1 TGF, VEGF).

WSKAZANIA:

  • głęboka rewitalizacja skóry;
  • przywrócenie napięcia i elastyczności skóry;
  • redukcja zmarszczek
  • wyrównanie kolorytu skóry i redukcja przebarwień;
  • okurczenie porów;
  • seboregulacja i ograniczenie nadmiernego łojotoku;

Kosmetyka twarzy Piaseczno

Skóra naszej twarzy to najbardziej widoczna część ciała. Jest ona wystawiona cały rok na rożne czynniki wpływające na jej stan – promienie słoneczne, niskie temperatury, wilgoć czy zły stan powietrza. Z tego powodu powinnyśmy dbać o nią wyjątkowo i stosować regularnie zabiegi nawadniające, nawilżające oraz odżywiające. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług kosmetyki twarzy  w naszym gabinecie kosmetycznym w Piasecznie, każda kobieta znajdzie tu zabieg dostosowany do indywidualnych potrzeb swojej skóry. Nasze kosmetolożki po analizie stanu cery, dobiorą odpowiedni rodzaj usługi w zależności od zapotrzebowania.

Jeżeli z kolei posiadasz cerę problematyczną, walczysz z trądzikiem, naczynkami czy przebarwieniami i zastanawiasz się czy oferowana przez nas kosmetyka twarzy jest dla Ciebie, spieszymy z odpowiedzią – TAK! Nasza oferta obejmuje również zabiegi dla twarzy zmagającej się z różnego rodzaju problemami skórnymi. O tego typu skórę, należy dbać szczególnie, dlatego poza usługą wykonaną w salonie w Piasecznie, otrzymasz od nas również porady i instrukcje, w jaki sposób należy kontynuować samodzielną pielęgnację w domowym zaciszu.