Oaza Piękna Karolina Hauzner

Stylizacja paznokci

Studio paznokci Piaseczno

Z jakich usług możesz skorzystać w naszym salonie?

Paznokcie to jeden z najważniejszych elementów kobiecego wyglądu. Odpowiednio zadbane i stylowe paznokcie mogą podkreślić urodę i dodać pewności siebie. Dlatego tak ważne jest, aby znaleźć dobry salon kosmetyczny w Piasecznie, który oferuje profesjonalne usługi manicure i pedicure.

studio paznokci Piaseczno

Manicure

 • Manicure hybrydowy – to usługa, która polega na pokryciu paznokci lakierem hybrydowym, który jest trwały i odporny na odpryskiwanie.
 • Manicure kombinowany – manicure wykonany inna technika niż manicure hybrydowy, który pozwala wprowadzić lakier głębiej pod skórki, odrost malowania pokaże się od 1 do 2 tygodni później niż zazwyczaj w zależności jak szybko rosną paznokcie.
 • Manicure japoński – to zabieg polegający na intensywnej regeneracji płytki paznokcia. W jego trakcie wciera się w płytkę specjalną pastę zawierającą witaminy, minerały i keratynę które odżywiają i wzmacniają paznokcie.
 • IBX System manicure – to innowacyjny zabieg na paznokcie który spaja rozdwajającą się płytkę paznokcia, wzmacnia ją od środka oraz regeneruje. Zabieg ten oferuje profesjonalną pomoc słabym i zniszczonym paznokciom. Zastosowany może być pod stylizację hybrydową oraz samodzielnie jako zabieg wspomagający prawidłowy wzrost naturalnych paznokci. Stosowany jest także, aby wzmocnić naturalne paznokcie – sprawia, że rosną one dłuższe i piękniejsze.

Pedicure

 • Pedicure japoński – to zabieg polegający na intensywnej regeneracji płytki paznokcia. W jego trakcie wciera się w płytkę specjalną pastę zawierającą witaminy, minerały i keratynę które odżywiają i wzmacniają paznokcie.
 • IBX System pedicure – to innowacyjny zabieg na paznokcie który spaja rozdwajającą się płytkę paznokcia, wzmacnia ją od środka oraz regeneruje. Zabieg ten oferuje profesjonalną pomoc słabym i zniszczonym paznokciom. Zastosowany może być pod stylizację hybrydową oraz samodzielnie jako zabieg wspomagający prawidłowy wzrost naturalnych paznokci. Stosowany jest także, aby wzmocnić naturalne paznokcie – sprawia, że rosną one dłuższe i piękniejsze.
 • Pedicure z użyciem kwasów  – to usuwanie naskórka za pomocą kwasów, które rozpuszczają martwy naskórek docierając do jego głębokich warstw. Jest to metoda bardzo skuteczna, będąca alternatywą dla tradycyjnych, czysto mechanicznych metod stosowanych w zabiegach pedicure.
   
   

Na co zwrócić uwagę przy wyborze salonu manicure i pedicure do zrobienia paznokci Piaseczno?

Przy wyborze salonu manicure i pedicure warto zwrócić uwagę na kilka czynników:

 • Reputacja salonu w Piasecznie – sprawdź opinie o salonie w Internecie lub zapytaj znajomych.
 • Doświadczenie manicurzystki – wybierz salon, w którym pracują doświadczone manicurzystki.
 • Oferta salonu – sprawdź, jakie usługi oferuje salon. Wybierz salon, który oferuje usługi, których potrzebujesz.
 • Ceny usług – porównaj ceny usług w różnych salonach.

Wioleta Siek -Stylistka Paznokci

Manicure to sztuka, która sprawia, że niewielki detal zdobi dłonie kobiety jak piękna biżuteria.
Stylistka paznokci to coś więcej niż zawód, to pasja którą rozwijam od blisko 10 lat, budując swoje doświadczenie wykonując stylizacje u setek klientek każdego roku oraz szlifując swoje umiejętności na licznych kursach i szkoleniach. 

Z ogromną satysfakcją spoglądam na otrzymane nagrody i wyróżnienia  w plebiscytach które przyznawane są na podstawie głosów zadowolonych klientek.

Zapraszam Was do Oazy Piękna w Piasecznie do miejsca gdzie wspólnie stworzymy dzieło sztuki które wyróżni i podkreśli urodę.