Oaza Piękna Karolina Hauzner

Salon kosmetyczny Piaseczno

Oaza Piękna - Salon Kosmetyczny Piaseczno

Jeśli szukasz prawdziwej Oazy, w której będziesz mogła się zresetować po trudach dnia codziennego oraz odpłynąć do krainy relaksu i piękna – dobrze trafiłaś! Nasz salon kosmetyczny „Oaza Piękna” to miejsce na mapie Piaseczna, które musisz znać! Jeśli jeszcze u nas nie byłaś, oto kilka powodów, dla których warto nas odwiedzić:

Wyjątkowy salon kosmetyczny

Gwarantujemy, że po przekroczeniu progu naszego salonu kosmetycznego poczujesz się wyjątkowo niczym gwiazda. U nas napijesz się dobrej kawy, odpoczniesz, a przede wszystkim – na chwilę zapomnisz o problemach i skupisz całą swoją uwagę na sobie. Wizyta w naszej placówce zapewni Ci relaks i chwilę wytchnienia na które z całą pewnością zasługujesz.

Salon kosmetyczny Piaseczno, w którym panuje przyjazna atmosfera

Salon kosmetyczny w Piasecznie to miejsce tworzone przez kobiety – dla kobiet. Powstał on z myślą o tym, byś poczuła się dopieszczona. Cenimy sobie kobiecą siłę, dlatego z uśmiechem na twarzy powitamy tu również Twoją mamę, córkę czy przyjaciółkę z którymi spędzisz niezapomniane chwile w
naszych progach.

Salon kosmetyczny Piaseczno z pięknym wnętrzem

Nie ukrywamy, że nasz salon kosmetyczny to miejsce do którego po prostu chce się wracać. Wystrój w stylu glamour wprowadza odrobinę luksusu nawet do tak przyziemnych usług jak manicure czy pielęgnacja włosów. Chcemy, by nasze Klientki czuły się tutaj ekskluzywnie, bo wiemy, że są tego warte. Fizycznie będziesz w Piasecznie, ale myślami na pewno przeniesiesz się do pałacu rodem z hollywoodzkiego filmu o księżniczkach.

Salon kosmetyczny Piaseczno z najlepszymi specjalistkami

W salonie kosmetycznym „Oaza Piękna” pracuje wykwalifikowana kadra z dużym doświadczeniem.
Nasi eksperci zajmą się Tobą kompleksowo – począwszy od zabiegów pielęgnacyjnych, które warto wykonywać cyklicznie, aby Twoja skóra była zawsze promienna i gotowa na zmieniające się temperatury i pory roku, a kończąc na usługach koncentrujących się na niwelowaniu problemów skórnych czy kształtowaniem sylwetki.
W naszym zespole pracują kosmetolodzy, lingeristka, styulistka paznokci oraz fryzjerka. Tak zróżnicowany personel zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa i da pewność, że wybrana usługa będzie wykonana przez specjalistę.

Salon kosmetyczny Piaseczno - kompleksowe usługi

Naszą największą zaletą jest szeroko rozbudowana oferta, dzięki czemu zaoszczędzisz czas! Wybierając nasz salon kosmetyczny w Piasecznie wykonasz specjalistyczne zabiegi na twarz, wymodelujesz ciało, wykonasz makijaż permanentny zadbasz o swoje paznokcie oraz włosy i wiele więcej – a to wszystko w jednym miejscu! Możesz już zapomnieć o przemieszczaniu się po całym mieście w celu zadbania o wszystkie aspekty swojej urody. Wystarczy, że będziesz znać jedno miejsce
na mapie – salon kosmetyczny „Oaza Piękna” w Piasecznie.

Salon kosmetyczny Piaseczno - elastyczny grafik

Aby zapisać się na usługę wystarczy wykonać jeden telefon, nasz personel pomoże znaleźć dla Ciebie
najdogodniejszy termin tak, aby Twoja chwila relaksu nie kolidowała z pracą czy codziennymi obowiązkami. Nasz salon kosmetyczny jest dla Ciebie – dlatego wspólnie ustalimy odpowiadające Tobie terminy wizyt. Jak również możesz sama poszukać dogodnego dla siebie terminu poprzez aplikację booksy.pl.

W naszym salonie kosmetycznym w Piasecznie zostaniesz objęta kompleksowymi usługami.