Oaza Piękna Karolina Hauzner

Makijaż permanentny szkolenia

salon kosmetyczny Piaseczno

Makijaż permanentny – obowiązkowa pozycja w Twoim gabinecie!

Makijaż permanentny jest jedną z najczęściej wybieranych usług z zakresu kosmetyki przez klientki gabinetów urody. To prosty i szybki sposób na to, by podkreślić to co w kobietach najpiękniejsze, czyli oczy, brwi i usta.  Makijaż permanentny pomaga również odzyskać pewność siebie kobietom, które z różnych przyczyn utraciły włoski brwi lub rzęs. Makijaż permanentny sprawdzi się zarówno u osób, które pragną zniwelować swoje niedoskonałości oraz podkreślić atuty swojej urody.

W związku z tym niesłychanie istotne jest, aby każdy gabinet kosmetyczny posiadał w swojej ofercie usługę jaką jest najlepszy makijaż permanentny

Jeśli jeszcze nie posiadasz w swoim gabinecie propozycji jaką jest makijaż permanentny – koniecznie zastanów się nad rozszerzeniem zakresu usług!

Makijaż permanentny szkolenia

Przeprowadzamy szkolenia, które pozwolą pracownikom każdego gabinetu kosmetycznego w zdobyciu umiejętności w zakresie fachowego wykonania tego rodzaju makijażu.

Naturalny Makijaż permanentny to specjalistyczny zabieg polegający na trwałym podkreśleniu konturów oczu, brwi oraz ust, w związku z czym nie powinien być wykonywany przez osoby bez uprzedniego szkolenia. Odbycie profesjonalnego,   szkolenia makijaż permenentny pozwala uzyskać najwyższe kwalifikacje oraz zdobyć niezbędną wiedzę, aby prawidłowo i bezpiecznie wykonać najlepszy makijaż permanentny.

Makijaż permanentny szkolenia – nauka pod okiem trenera!

Nasze szkolenia prowadzone są przez certyfikowanego trenera, którzy przekazują kursantom wiedzę zdobytą na bazie wieloletniej praktyki i doświadczeniu. Nauka odbywa się w asyście profesjonalnego instruktora, który czuwa nad całym procesem szkolenia.

Uzyskana poprzez szkolenia wiedza, pomoże wykonywać perfekcyjny makijaż permanentny za pomocą najnowocześniejszych technik mikropigmentacji oraz przygotuje kursanta bardzo dobrze od strony teoretycznej.

W trakcie szkolenia uczymy odpowiedniej techniki wykonania usługi w taki sposób, aby efekt zabiegu był widoczny, a jednocześnie naturalny. Prawidłowo wykonany makijaż permanentny utrzymuje się od dwóch do nawet  trzech lat, w związku z czym, nieumiejętnie wykonany makijaż permanentny może stać się udręką dla wielu Klientek. Z uwagi na ten fakt, niesłychanie istotne jest odbycie fachowego szkolenia, w trakcie którego kursantki dowiedzą się jakich błędów należy unikać wykonując makijaż permanentny.

 

W trakcie szkolenia skupiamy się nie tylko na teorii, ale przede wszystkim na praktyce, która pomoże nabyć naszym kursantkom wprawę niezbędną, aby wykonać idealny makijaż permanentny.

Makijaż permanentny szkolenia – dlaczego warto je odbyć?

Jak wiadomo perfekcyjne brwi to najlepsza oprawa dla oczu, a podkreślone usta to rama dla pięknego uśmiechu. W związku z tym należy zadbać, aby każdy salon kosmetyczny posiadał w swojej ofercie usługę jaką jest makijaż permanentny. Odbycie profesjonalnego szkolenia sprawi, że Twój gabinet stanie się bezpieczny i profesjonalny w oczach potencjalnych Klientek.  Dodatkowo – odbycie szkolenia podniesie kompetencje Twoje oraz Twoich pracowników, dzięki czemu będziecie mieć pewność, że każda Klientka, która zdecyduje się wykonać makijaż permanentny, wyjdzie z salonu z uśmiechem na ustach.

Makijaż permanentny szkolenia – wyróżnij się na tle konkurencji!

W dzisiejszych czasach konkurencja biznesowa jest ogromnie duża. W związku z tym kluczowe jest wyróżnienie się na tle innych salonów kosmetycznych za pomocą profesjonalizmu i wysokiego poziomu usług. Zadowolenie Klientek może zapewnić jedynie duża kompetencja pracowników gabinetu urody, w związku z czym inwestycja w szkolenia jest niezwykle istotna. Wysoki poziom usługi jaką jest makijaż permanentny może zapewnić jedynie dogłębna wiedza i praktyka zdobyta w trakcie specjalistycznego szkolenia.

Jeśli Twoi pracownicy jeszcze nie posiadają kompetencji do wykonania makijażu permanentnego – nic straconego! Zadzwoń lub napisz do nas, a my udzielimy wszelkich informacji na temat terminu i zakresu szkolenia.

Każde szkolenie tworzone jest indywidualnie na potrzeby kursanta, program obejmuje zarówno osoby, które nie miały nigdy styczności z makijażem permanentnym oraz osoby, które potrzebują doszlifować swoje umiejętności lub nie czują się jeszcze w tej sferze zbyt pewnie. 

 

Zobacz nasze szkolenia z makijażu permanentnego