Oaza Piękna Karolina Hauzner

Lifting i laminacja rzęs szkolenie

salon kosmetyczny Piaseczno

Profesjonalnie wykonane lifting i laminacja rzęs to zabiegi pozwalające na podkreślenie oprawy oczu w naturalny i subtelny sposób. Jest to usługa chętnie wybierana przez Klientki chcące zaoszczędzić czas o poranku, gdyż niezależnie od pory dnia i okoliczności – oczy będą zawsze pięknie podkreślone bez użycia tuszu i zalotki! 

Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny, a efekt – utrzymuje się nawet do 12 tygodni! 

W związku z powyższym – zadbaj o to, aby lifting i laminacja rzęs stały się wizytówką Twojego salonu kosmetycznego! 

Lifting i laminacja rzęs szkolenie – dla kogo jest ?

Oferujemy profesjonalne szkolenie poświęcone idealnemu wyglądowi rzęs. Szkolenie lifting i laminacja rzęs jest tak naprawdę dla każdej osoby pracującej w salonie kosmetycznym, która chce stać się profesjonalistą w tej dziedzinie.

Szkolenie lifting i laminacja rzęs sprawi, że nauczysz się wykonywać te usługi w taki sposób, aby nawet najbardziej proste i niesforne rzęsy Klientek stały się podkręcone i uporządkowane.

Szkolenie dostępne w naszej ofercie poruszy wszelkie zagadnienia niezbędne do perfekcyjnego wykonania usług jakimi są lifting i laminacja rzęs. Składa się ono z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej z udziałem modelki, w trakcie których dowiesz się wszystkiego o tej wyjątkowej metodzie podnoszenia, podkręcania i nadawania objętości naturalnym rzęsom. Nasi wykwalifikowani instruktorzy poprowadzą Cię krok po kroku przez tajniki zabiegu, dzięki czemu perfekcyjny lifting i laminacja rzęs nie będą dla Ciebie żadną tajemnicą!

Nasi specjaliści omówią zabieg krok po kroku oraz nauczą jak odpowiednio zachować higienę podczas pracy. Każdy uczestnik dowie się również jakie są przeciwwskazania i zalecenia po usłudze jaką jest lifting i laminacja rzęs. W trakcie części praktycznej pokażemy jak umiejętnie wykonać usługę tak, aby każda Klientka była zadowolona z efektu i chciała ponownie wrócić do gabinetu na zabieg.

Szkolenia prowadzone są na produktach marki Combinal, która jest bezpieczna w pracy oraz stworzona do zabiegów na włosach europejskich dzięki czemu mamy pewność iż nie uszkodzimy naturalnych włosów klientki.

Lifting i laminacja rzęs szkolenie – zalety usługi

Żyjemy w czasach „natychmiastowości”. Coraz więcej kobiet poszukuje rozwiązań i alternatyw, które ułatwią ich codzienne funkcjonowanie i ograniczą ilość wykonywanych czynności minimum. Lifting i laminacja rzęs są idealnym sposobem na to, aby skrócić czas spędzany przed lustrem, ponieważ:

 • rzęsy są idealnie i trwale podkręcone bez użycia zalotki,
 • rzęsy sprawiają wrażenie dłuższych zachowując przy tym naturalny wygląd,
 • rzęsy są pogrubione bez konieczności nakładania na nie tuszu,
 • rzęsy nie wypadają, a makijaż oczu nie jest narażony na „rozmazanie”,
 • lifting i laminacja rzęs wzmacniają i odżywiają nawet najbardziej delikatne włoski,
 • wystarczy jedna kilkudziesięciominutowa wizyta, a spektakularny efekt utrzyma się do nawet 1,5 miesiąca!

Z uwagi na plusy jakie niosą ze sobą lifting i laminacja rzęs, warto wprowadzić te zabiegi do swojej oferty. Wykup nasze szkolenie, wprowadź usługę i ciesz się zadowoleniem swoich Klientek.

Lifting i laminacja rzęs – dlaczego warto odbyć szkolenie?

W dzisiejszych czasach mocny nacisk kładzie się na naturalne piękno. W związku z tym, coraz więcej kobiet rezygnuje z doklejania sztucznych rzęs na rzecz wykonania liftingu i laminacji swoich naturalnych rzęs w profesjonalnym gabinecie. Umiejętnie wykonane lifting i laminacja rzęs pomagają kobietom osiągnąć upragniony efekt zdrowych i pięknych rzęs. Jeśli chcesz, aby Twój salon posiadał w swojej ofercie tę coraz bardziej popularną usługę, zapisz się na nasze szkolenie, a my – zajmiemy się resztą! 

Nie daj się konkurencji i wyróżnij swój salon wysokim poziomem usług. Lifting i laminacja rzęs to pozycje, które obowiązkowo muszą znaleźć się  w ofercie Twojego gabinetu!

Gwarantujemy, że po wprowadzeniu tych zabiegów do oferty, liczba Klientek wzrośnie.

Jak wygląda szkolenie Lifting i laminacja rzęs w praktyce?

Przekazujemy wiedzę teoretyczną oraz praktyczną z zakresu laminowania brwi i rzęs!

W ramach szkolenia dowiesz się jak poprawnie wykonać dwa zabiegi równocześnie.

OTRZYMASZ:

 • ogrom wiedzy teoretycznej oraz praktycznej
 • materiały szkoleniowe, skrypt
 • mini produkty do LAMINACJI do testów ( na
 • około trzy zabiegi)
 • 3 modelki
 • 3 Certyfikaty

Korzyści z odbycia szkolenia:

 • Możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Urzędu Pracy RIS 2.14/00287/2022
 • Możliwe jest rozłożenia kwoty szkolenia na raty współpracujemy z Loanbylink
  Szkolenie jest 1 lub 2 osobowe
 • Termin dopasowujemy indywidualnie
 • Po szkoleniu otrzymujesz zniżkę na produkty

Program szkolenia dostosowuje indywidualnie do Twoich potrzeb i oczekiwań