Oaza Piękna Karolina Hauzner

Fryzjer Piaseczno

Fryzjer w Piasecznie

Z jakich zabiegów fryzjerskich możesz skorzystać w naszym salonie?

USŁUGI DAMSKIE

 • Strzyżenie
 • Modelowanie
 • Strzyżenie thermo cut – Regularne podcinanie włosów zapobiega rozdwajaniu się końcówek i optycznie zagęszcza fryzurę. Zaleca się, aby raz na kwartał podcinać końcówki, dzięki temu Twoje włosy będą piękne, zdrowe i mocne. Metoda ThermoCut polega na podcięciu mokrych włosów nożyczkami fryzjerskimi rozgrzanymi to 90-150 stopni Celsjusza. Jest to innowacyjna metoda, która przeznaczona jest szczególnie dla posiadaczek długich włosów. Włosy składają się z trzech warstw. Odpowiadają one za nawilżenie oraz poziom substancji odżywczych. Metoda ThermoCut nie ingeruje w strukturę włosa, nadaje im za to połysk, dodaje sprężystości. Efekt większej objętości widać już po pierwszym zabiegu. Metoda strzyżenia gorącymi nożyczkami, choć innowacyjna, jest bardzo popularna. Jest to czynność czasochłonna, trwa niemal dwukrotnie dłużej, niż normalne strzyżenie. Nożyczki do strzyżenia na gorąco mają specjalną powłokę z tworzywa sztucznego, która jest odporna na wysokie temperatury. Gorące nożyczki powodują domknięcie łuski włosa. Dzięki temu uszczelnia je oraz pozwala włosom się zregenerować. Włosy nie tracą substancji odżywczych i natłuszczających, a końcówki wolniej się rozdwajają. Podcinając regularnie końcówki gorącymi nożyczkami, sprawimy, że włosy staną się bardziej sprężyste, mocniejsze i bardziej błyszczące. To także świetny sposób na stymulację włosów do wzrostu, co za tym idzie — szybciej zapuścisz piękne, długie włosy.
 • Koloryzacja jednolita
 • Refleksy
 • Baleyage / Air touch
 • Tonowanie
 • Ombre / Sombre
 • Koloryzacja wielotonowa
 • Dekoloryzacja odrostu + kolor
 • Regeneracja
 • Botox 3D – to innowacyjny zabieg regenerujący, którego głównym celem jest głęboka odnowa i odbudowa struktury włosa. Proces polega na aplikacji specjalnego preparatu na włosy, który wnika w ich strukturę, zapewniając intensywną pielęgnację. Dzięki kombinacji składników aktywnych, botoks włosów działa wielokierunkowo. Keratyna penetruje włosy, odbudowując ich uszkodzone części i wypełniając ubytki.  Kolagen i biotyna wzmacnia włosy od środka, zwiększajac ich odporność na uszkodzenia. Masło shea i olej arganowy nawilżają włosy, przywracając im zdrowy wygląd i elastyczność. Silikony tworzą na powierzchni włosa ochronna warstwę, która zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi i termicznymi.  W efekcie zabiegu botox, włosy stają się gładsze, bardziej lśniące i odżywione. Zabieg jest odpowiedni dla włosów nawet bardzo zniszczonych, suchych, matowych oraz tych narażonych na częste zabiegi chemiczne.
 • Krioterapia Hair TOXX – Zabieg krioterapii to innowacyjny i bezpieczny zabieg, który polega na zamrożeniu zniszczonych włosów. Ujemna temperatura wytwarzana przez urządzenie działa na zewnętrzną i wewnętrzną warstwę włosa, koryguje, odnawia i wypełnia zniszczone tkanki. Dzieje się to dzięki zamrożeniu wewnątrz włosa substancji odżywczych i kwasu hialuronowego zawartych w kosmetykach Hair toxx.
 • Peeling skóry głowy Hair TOXX
 • Nano Botox – Zapewnia intensywną i długotrwałą redukcję objętości, uszczelnienie łusek włosa i likwidację puszenia. Produkt posiada fioletowy pigment, który działa na włókna, jednocześnie koloryzując blond włosy. Zapewnia połysk i odżywienie w oparciu o nanotechnologię oraz specjalnie dobrany zestaw substancji aktywnych, które zapewniają efekt gładkości i trwałego połysku
 • Rekonstrukcja TriJuven
 • Nanoplastia – to zabieg gwarantujący wyprostowanie każdego rodzaju skrętu włosa. Pod wpływem temperatury docieramy do warstwy korowej włosa, co powoduje jego regenerację (w odróżnieniu od prostowania keratynowego, w którym włos jest „oblepiany” keratyną). Nanoplastia niweluje puszenie, zapewnia efekt lśniących, miękkich, zdrowych i idealnie prostych włosów na 10-12 miesięcy, odbudowuje włosy od wewnątrz. Co bardzo ważne nie zmniejsza objętości włosów Zabieg jest bezpieczny dla kobiet w ciąży i w okresie laktacji oraz dla nastolatek. 

USŁUGI MĘSKIE

 • Strzyżenie klasyczne
 • Strzyżenie maszynka
 • Odsiwianie włosów

Gdzie szukać fryzjera w Piasecznie?

W Piasecznie znajduje się wiele salonów fryzjerskich, dlatego wybór może być trudny. Warto skorzystać z opinii znajomych lub rodziny, którzy mogą polecić sprawdzony salon. Można również skorzystać z wyszukiwarki internetowej, aby znaleźć salony w swojej okolicy. 

Martyna Zaręba - Fryzjerstwo

Kierowniczka fryzjerstwa współwłaścicielka salonu. Posiadam 13 letnie doświadczenie w zawodzie. Fryzjerstwo jest moją pasją Czerpie wiele przyjemności z upiększania moich klientek i klientów!  Wasze zadowolenie z efektów sprawia, że z radością przychodzę do swojej pracy. Dla mnie priorytetem jest stały rozwój, zatem każdy dzień to dla mnie nowe wyzwanie i możliwość do podniesienia poprzeczki jeszcze wyżej. Ukończyłam liczne szkolenia z: 

koloryzacji włosów, zabiegów regenerujących, nanoplastii/nanototoxu, botoxu 3D, keratyny, krioterapii włosów, strzyżeń damskich i męskich, trychologii dla fryzjerów, nowa generacja prostowania włosów Argila Amazonia 

W swojej pracy stawiam na profesjonalne i indywidualne podejście do klienta.