Oaza Piękna Karolina Hauzner

Dermation transdelmarporacja

Dermation PRO to innowacyjne urządzenie wykorzystujące technologię TRANSDERMALPORACJI, która pozwala na wykonanie bezbolesnych, nieinwazyjnych i zarazem niewiarygodnie skutecznych zabiegów w zakresie kosmetologii, medycyny estetycznej oraz trychologii.

Precyzyjna głębokość wprowadzanych składników aktywnych jak również leków czyni go niezastąpionym pomocnikiem w terapiach pielęgnacyjnych, ale również procedurach medycznych dedykowanych przede wszystkim dla lekarzy.

Dzięki technologii TRANSDERMALPORACJI podczas jednego 35-minutowego zabiegu dostarczamy skórze aż 70 ml aktywnych składników zawartych w koktajlu. Wysoka efektywność i krótki czas zabiegu to zasługa mikroimpulsów elektrycznych emitowanych przez Dermation, które ułatwiają i przyspieszają wchłanianie substancji.

Zalety zabiegów:

  • PRECYZYJNE WPROWADZENIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH BEZIGŁOWO I NIEINWAZYJNIE, GŁĘBOKO POD SKÓRĘ
  • GWARANCJA WPROWADZENIA AŻ 70 ML DERMOKOSMETYKU PODCZAS JEDNEGO ZABIEGU
  • SZEROKI WACHLARZ PROGRAMÓW ZABIEGOWYCH DOPASOWANYCH DO KAŻDYCH PROBLEMÓW SKÓRNYCH
  • 100% BEZPIECZEŃSTWA BEZ OKRESU REKONWALESCENCJI
  • KRÓTKI CZAS TRWANIA ZABIEGU

Jak działa technologia transdermalporacji?

Wykorzystuje ona odpowiednio modulowaną falę prądu, która bezpośrednio wpływa na chwilową reorganizację łączeń niepolarnych łańcuchów tłuszczowych, tworząc dodatkowe kanały wodne, przez które substancje aktywne mogą być transportowane do głębszych warstw skóry a nawet tkanki podskórnej. Transdermalporacja oddziałuje również na samą komórkę. Działanie prądu wpływa na komórkę, która zachowuje się jak maleńki kondensator – naładowuje się co prowadzi do chwilowych zmian jej struktury i otwieranie porów błon komórkowych – przez które substancja aktywna dostarczana jest wprost do jej wnętrza.

Jest to idealna propozycja dla osób zapracowanych, które wpadły do nas do gabinetu w tak zwanym międzyczasie. Ale mamy również możliwość dodania odpowiedniej oprawy np. dłuższego masażu i dostosowania zabiegu do potrzeb klienta który oprócz rewelacyjnych efektów ceni cobie odpoczynek i relaks. Szeroki wachlarz zabiegów pozwoli na dostosowanie rodzaju terapii do potrzeb każdego rodzaju skóry, i walki z wieloma jej defektami. Duża ilość wprowadzanych dermokosmetyków specjalnie zaprojektowanych koktajli zapewni wyjątkowe rezultaty. Każdy z nich został opracowany przez zespół specjalistów z zakresu dermatologii estetycznej i kosmetologii. Zawiera naturalne opatentowane aktywne składniki (potwierdzone badaniami in vitro i in vivo), takiej jak komórki merystematyczne z czerwonego ryżu, Matrixyl, X-Melt, peptydy.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.