• Świętojańska 1 Piaseczno
  • oazapiekna.karolinahauzner@gmail.com
  • 538 575 353
Oaza Piękna piaseczno kosmetyczka
Menu

BB Glow

salon kosmetyczny Piaseczno

Na czym Polega BB Glow ?

Można powiedzieć, że jest to radzaj płytkiego nieinwazyjnego makijażu permanentnego, gdyż ampułki zawierają pigment, który aplkikowany za pomocą Dermapena pod naskórek daje nam efekt lekkiego podkładu. Efekt który osiągamy to rozjaśnienie i wygładzanie kolorytu skóry , jednocześnie kamuflując przebarwienia, zmiany potrądzikowe czy melasmę. BB Glow łączy w sobie skuteczność mezoterapii oraz wizualny efekt lekkiego krycia i ujednolicenia skóry.

BB Glow wykonuje się metodą mikroigłową. Skóra jest nakłuwana przy pomocy głowicy z malutkimi igłami, przez które wprowadzany jest preparat BB. Zabieg jest bardziej powierzchowny niż w przypadku tradycyjnej mezoterapii mikroigłowej.

Po zabiegu cera wygląda, jak gdyby został na nią nałożony lekki krem BB. Nie powinnyśmy jednak spodziewać się pełnego krycia. Zabieg nie polega bowiem na tatuowaniu twarzy kolorem, ale jej pigmentacji.

Świeży wygląd i równomimerny koloryt to nie wszystkie zalety tego zabiegu. Ampułka stosowana w trakcie zabiegu zawiera w swoim składzie nie tylko pigment, ale też składniki pielęgnacyjne, między innymi kwas hialuronowy. Dobroczynne substancje w połączeniu z działaniem mikronakłuwania dają rezultaty zbliżone do mezoterapii mikroigłowej. Po pierwsze cera zostaje dogłębnie nawilżona i odżywiona. Po drugie mikrouszkodzenia powstałe w wyniku nakłuwania pobudzają komórki do produkcji kolagenu i elastyny. W efekcie drobne zmarszczki i blizny zostają spłycone, a cała skóra ujędrniona i wygładzona.

Gabinet kosmetyczny Piaseczno

BB Glow – jak długo utrzymują się efekty?

Chociaż różnica jest widoczna już po pierwszym wykonaniu BB Glow, najlepsze efekty osiągniemy po odbyciu serii 2-4 zabiegów co 2-3 tygodnie. Wtedy możemy się spodziewać, że efekt utrzyma się od 6 do 12 miesięcy. Wiele zależy od indywidualnych cech naszej skóry oraz użytego serum.

Przeciwwskazania

  • ciąża oraz okres karmienia piersią
  • zaburzenia krzepnięcia krwi
  • opryszczka
  • aktywny trądxik
  • skłonność do powstawania blizn
  • choroby skóry w miejscu zabiegu (egzema, neurodermatoza, łuszczyca)