Oaza Piękna Karolina Hauzner

Salon urody Piaseczno

salon kosmetyczny Piaseczno

Salon urody Piaseczno - Oaza Piękna

Nasz salon urody w Piasecznie to miejsce stworzone z myślą o codziennych potrzebach kobiet. Nasza praca to jednocześnie nasza pasja, a zadowolenie naszych klientek to dla nas największa satysfakcja. Salon urody w Piasecznie Oaza Piękna to miejsce, gdzie każda nasza klientka powinna czuć się dobrze i mieć pewność, że oddaję się w ręce specjalistów. Jakość, którą prezentujemy w naszym salonie urody w Piasecznie jest bardzo wysoka i to właśnie ona sprawiła, że dziś jesteśmy jednym z najbardziej rozpoznawalnych salonów urody w Piasecznie. Szeroka gama usług w naszym salonie urody pozwala wybrać wszystkim klientom optymalne dla nich zabiegi z zakresu zabiegów estetycznych i kosmetycznych.

Salon urody Piaseczno - co możemy dla Ciebie zrobić?

W naszym salonie urody w Piasecznie możemy zaoferować Ci wiele usług między innymi:

  • Makijaż permanentny
  • Zabiegi kosmetologiczne
  • Zabiegi kosmetologii estetycznej
  • Depilacja laserowa 
  • Modelowanie ciała
  • Stylizacja dłoni i stóp
  • Fryzjerstwo
  • Stylizacja oprawy oka

Salon urody Piaseczno - jak zapisać się na wybrany zabieg w naszym salonie urody?

W naszym salonie urody wszystkie wizyty  możesz umówić poprzez wypełnienie formularza, mailowo, telefonicznie 538 575 353, poprzez facebook, albo w aplikacji booksy.pl.

Salon urody Piaseczno - dlaczego warto wybrać Oazę Piękna?

Salon urody Piaseczno Oaza Piękna to miejsce, w którym odkryjesz piękno twojej natury. Odpoczniesz od pędu codzienności oraz zadbasz o swoją urodę. Kameralne, przytulne i eleganckie wnętrze naszego salonu urody, wypełnione świeżością wprowadzi Cię w nastrój spokoju oraz harmonii. Dobra aura w naszym salonie urody w Piasecznie tworzona jest nie tylko przez przyjazną przestrzeń ale również przez fachową oraz profesjonalną obsługę, która poprzez pielęgnację twojego ciała przywróci mu piękno, kobiecość i siły witalne. Wysoką jakość wykonywanych przez nas różnorodnych zabiegów, w naszym salonie urody w Piasecznie gwarantują również używane przez nas najwyższej jakości kosmetyki pielęgnacyjne. Warto zaznaczyć, że w naszym salonie urody w Piasecznie każda klientka jest informowana jak dbać o ciało w domu oraz przed każdą wizytą prowadzona jest szczegółowa konsultacja.