Oaza Piękna Karolina Hauzner

Laserowe usuwanie owłosienia Piaseczno

salon kosmetyczny Piaseczno

Laserowe usuwanie owłosienia Piaseczno - bezpieczna metoda depilacji

Każda z tradycyjnych metod usuwania owłosienia taka jak golenie, elektroliza, depilacja woskowa, i inne związana jest odrastanie włosów ale również z ryzykiem ich wrastania, pojawienie się przebarwień, reakcji alergicznych oraz blizn. Epilacja laserowa czyli laserowe usuwanie owłosienia wykonywane w naszym gabinecie kosmetycznym w Piasecznie, laserem diodowym Vectus jest bezpieczne, trwałe oraz skuteczne. A sam zabieg laserowego usuwania owłosienia jest szybki i komfortowy. Warto zaznaczyć, że depilacja laserowa vectus to zabieg przeznaczony dla każdego koloru skóry oraz każdego koloru owłosienia.

Laserowe usuwanie owłosienia Piaseczno – czy zabieg jest bolesny?

Urządzenie Vectus do laserowego usuwania owłosienia używane w naszym salonie urody w Piasecznie, to jedyne urządzenie do epilacji laserowej na świecie, wyposażone w czytnik poziomu melaniny w skórze.  Co oznacza to w praktyce przy wykonywaniu zabiegu laserowego usuwania owłosienia?  Oznacza to, że zabieg laserowego usuwania owłosienia rozpoczyna się testem owłosienia, które posiada klientka poprzez przyłożenie czytnika ze skóry.  Skintel  przed zabiegiem laserowego usuwania owłosienia określa poziom melaniny i na podstawie tego ustawia w urządzeniu odpowiednio dobrane parametry do owłosienia klientki. Podczas samego zabiegu usuwania owłosienia kontaktowe chłodzenie powoduje że wyczuwalność ciepła jest minimalna. Dzięki temu kosmetyczka może zastosować wyższą energię w trakcie zabiegu laserowego usuwania owłosienia, co znacząco zwiększa jego skuteczność.

Laserowe usuwanie owłosienia Piaseczno - jak długo utrzymuje się efekt?

Skuteczność laserowego usuwania owłosienia jest uzależniona od bardzo wielu czynników, do których zaliczyć można fototyp skóry, partie ciała poddanej depilacji laserowej, profil hormonalny,  płeć, wiek oraz rodzaj owłosienia. Ciemne i grube owłosienie na jasnej skórze potrzebuję z reguły mniej zabiegów laserowego usuwania owłosienia.  Jasne i delikatne owłosienie twarzy zdecydowanie częściej potrzebuję większej ilości zabiegów laserowego usuwania owłosienia.